Medalowe Mistrzostwa Polski na 10000 metrów w Goleniowie

Goleniów był organizatorem Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 10000 metrów. Organizatorzy są zapewne bardzo zadowoleni bo złotym medalistą wśród seniorów został zawodnik UKS Barnim Goleniów Krystian ZALEWSKI. Krystian zwyciężył z wynikiem 29;06,36 min. Trenerem Krystiana jest Jacek Kostrzeba. Kolejny medal do swojej kolekcji zdobyła Renata PLIŚ (Maraton Świnoujście), której na mecie zmierzono czas 33;26,06 min. Wśród zawodniczek w kategorii U23 brązowy medal zdobyła zawodniczka MKL Szczecin Oliwia SARNECKA, która ukończyła bieg w czasie 34;43.84 min. Trenerem Oliwii jest Wiesław Bindaszewski. W rywalizacji drużynowej srebrne medale zdobyły podopieczne trenera Zbigniewa Krzyśka z WMLKS Pomorze Stargard: Paulina KACZYŃSKA, Anna WIKTORCZYK i Milena SADOWSKA. Gratulacje!