Mistrzostwa Polski U18

W ostatni weekend Radom gościł zawodników w Mistrzostwach Polski kategorii U18. Reprezentanci naszego województwa pięciokrotnie stawali na podium. Złoty medal w biegu na dystansie 3000 m zdobyła zawodniczka KMKL Sztorm Kołobrzeg Anna Hrycyk, która wygrała bieg wynikiem 9;59,93 min. Trenerem Ani jest Kazimierz Żuromski. Srebrny medal wywalczył w biegu na 3000 m Wiktor Jędrzejak MKS Hermes Gryfino czasem 8;58,55 min ( trener Jan Podleśny). Brązowy medal w biegu na dystansie 100 ppł. zdobyła Magdalena Tomczak-Gołowicz (STS Pomerania Szczecinek) – 13,88 sek. Podopieczna Jakuba Juniewicza w biegu eliminacyjnym uzyskała 13,71 sek. Brązowy medal na płotkach – 110 ppł. zdobył Dawid Swoboda (MKL Szczecin) czasem 14,06 sek. Trenerem Dawida jest Hanna Bindaszewska. Na trzecim stopniu podium stanął trójskoczek LLKS Pomorze Stargard Krzysztof Stelmasik, który uzyskał 13,91m (trener Sławomir Świerczyński). Gratulacje medalistom i trenerom zawodników!