Podsumowanie Międzywojewódzkich Mistrzostw w Biegach Przełajowych

W Stargardzie odbyły się mistrzostwa młodzików (U16) w biegach przełajowych. Zawody udane , bardzo dobry start naszych zawodników.W biegu na dystansie 1500 metrów 2 miejsce zajęła Julia BARAN (STS Pomerania Szczecinek).W biegu na dystansie 2000 m metrów zwyciężył Adrian KAMIŃSKI (WMLKS Pomorze Stargard) a na 3 miejscu bieg ukończył Alan CIERESZKO (MKS Hermes Gryfino), Na dystansie 3000 m Filip OGONOWSKI (MKS Hermes Gryfino) ukończył bieg na 2 miejscu a Aleksander LEWANDOWSKI (MKP Myślibórz) był na mecie na 3 miejscu. Drużynowo najlepszą ekipą okazał się MKS Hermes Gryfino a na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy WMLKS Pomorze Stargard. W klasyfikacji drużynowej Wielkopolskie zdobyło 41 pkt a nasze województwo 29 pkt.