Informuję, iż otrzymałem informację że od dnia 10 maja 2026 roku zawodnicy nie posiadający licencji nie będą przetwarzani do tabel PZLA.
Proszę więc by na zawodach klasy I nie dopisywać zawodników bez ważnej licencji PZLA. W przeciwnym wypadku trud dzieciaków zostanie przez Was zniweczony.
Kamiński Ryszard