Mistrzostwa Polski Seniorów

Na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Poznaniu reprezentanci naszych Klubów zdobyli 6 medali.Złote medale wywalczyli Patryk Dobek (MKL Szczecin) w biegu na dystansie 800 metrów w czasie 1;48,52 min. Trenerem Patryka jest Zbigniew Król. Niezawodny Piotr Lisek (OSOT Szczecin) triumfował w skoku o tyczce wynikiem 5,80 m. Trenerem Piotra jest Marcin Szczepański. Srebrny medal w biegu na dystansie 1500 metrów zdobył Michał Rozmys (UKS Barnim Goleniów) wynikiem 3;49,60 min. Trenerem Michał jest Jacek Kostrzeba. Brązowe medale zdobyli zawodnicy MKL Szczecin. Wiktoria Grzyb w biegu na 200 metrów z czasem 23,53 sek (trener Jerzy Iwiński), Monika Jackiewicz w biegu na dystansie 5000 metrów – 16;05,95 min. i Artur Olejarz w biegu na dystansie 5000 metrów – 14;16,50 min.

Gratulacje dla zawodników i ich trenerów.