Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych w Kwidzyniu

Dziś zakończyliśmy tegoroczne starty. Ostatnimi zawodami rangi Mistrzostw Polski były rozegrane w Kwidzyniu Mistrzostwa Polski w biegach Przełajowych w kategorii seniorów, młodzieżowców U 23, juniorów U 20 i juniorów młodszych U 18. Start zawodniczek i zawodników naszego województwa można tylko pochwalić! W rywalizacji kobiet U18 na dystansie 3 km Anna HRYCYK (KMKL Sztorm Kołobrzeg zdobyła srebrny medal. Juniorzy młodsi (U18 ) WMLKS Pomorze Stargard drużynowo uplasowali się na drugim miejscu w Polsce! Na trzecim miejscu w Polsce w klasyfikacji drużynowej uplasowali się zawodniczki i zawodnicy MKL Szczecin! Wśród juniorów młodszych nasze województwo zdobywając 35 punktów zajęło 5 miejsce a juniorzy ( U20 ) uplasowali się na 6 miejscu w kraju. Wielkie brawa dla zawodników i trenerów: Kazimierza Żuromskiego Zbigniewa Krzyśka, Wiesława Bindaszewskiego i Bartka Nowickiego. W rywalizacji seniorów doskonale pobiegła Paulina KACZYŃSKA (WMKLS Pomorze Stargard) , która zdobyła kolejny medal. Paulina zwycięsko ukończyła rywalizację w biegu na dystansie 4 km i na podium odebrała złoty medal. Trenerem Pauliny jest Zbigniew Krzysiek.