Udany start w Orlen Warsaw Marathon 2019

Doskonale spisali się zawodnicy naszego województwa w biegach w Warszawie i w Poznaniu. W „Orlen Warszaw Marathon” 4 miejsce zajął Marcin Chabowski (STS Pomerania Szczecinek) uzyskując czas 2:13;10 godz. Dało to Marcinowi złoty medal Mistrzostw Polski w maratonie. Na 7 pozycji bieg ukończył zawodnik MKL Szczecin Adam Nowicki w czasie 2:13;38 godz. Adam został zdobywcą brązowego medalu Mistrzostw Polski.
W Poznaniu w 12.PKO Poznań Półmaraton świetny wynik uzyskał Krystian Zalewski (UKL Barnim Goleniów), który zameldował się na mecie na 3 pozycji w czasie 1:02;59 godz.
Gratulacje dla zawodników i ich trenerów!
Już niedługo, bo 28 kwietnia w Białogardzie, Mistrzostwa Polski w biegu na dystansie 10000 m.Czekamy na kolejne bardzo dobre występy naszych zawodników.