4 medale w Mistrzostwach Polski U18

4 medale wywalczyli reprezentanci naszego województwa w zakończonych w niedzielę 17 lipca 2022 roku w 54. PZLA Mistrzostwach Polski U18 zorganizowanych w Bielsku-Białej. Medale wywalczyli: Złoty Maja Słodzińska (UKS OSoT Szczecin) w skoku wzwyż wynikiem 1,76 metra; medal srebrny Aleksandra Krzesicka (KMKL Sztorm Kołobrzeg) w rzucie dyskiem wynikiem 40,14 metra; brązowe Viktoriia Derkach (MKL Szczecin) w rzucie oszczepem wynikiem 44,03 metra oraz Marcel Chomicz (KMKL Sztorm Kołobrzeg) w trójskoku wynikiem 13,80 matra.

W klasyfikacji drużynowej nasze województwo zostało sklasyfikowane na 8 pozycji wynikiem 174 pkt oraz na 12 miejscu w klasyfikacji medalowej.Najwyżej sklasyfikowanym klubem został MKS Hermes Gryfino – 33 pkt. i 22 miejsce. Punktowało 13 klubów naszego województwa.